VF 780 Yüz Tanıma Sistemi
VF 780 Yüz Tanıma Cihazı, elektrikli kilit, kapı sensörü ve çıkış butonu gibi 3. parti uygulamalar ile entegre çalışabilen, PDKS ve Geçiş Kontrol Sistemleri için tasarlanmış biyometrik okuyucudur. Özel yüz tanıma algoritması ve aerodinamik teknolojisi ile 400 kişi kapasiteli VF 780 Yüz Tanıma Cihazı, Wi-Fi, Ethernet ve USB (host ve client) haberleşmeleri ile sorunsuz veri transferi sağlamaktadır.Yüksek doğrulama hızı, kolay kullanımı ve özel tasarımı ile VF 780 Yüz Tanıma Cihazı, rakiplerinden bir adım geride bırakmaktadır.

Devamını Oku...


Multi Bio 700 Yüz Tanıma Sistemi ve Parmak izi Okuma
Multi Bio 700, entegre yüz, parmak izi, PIN doğrulama ve opsiyonel RFID modu bulunan, yeni nesil çoklu biyometrik okuyucudur. 20 farklı doğrulama methodu olan Multi Bio 700, 1:N modunda 1500 yüz ve 2000 parmak izini hafızasında saklayabilmektedir.

Devamını Oku...

MA 300 Parmak izi Okuyucu
MA 300, Geçiş Kontrol Sistemleri için tasarlanmış, özel algoritması ile güvenilir, kesin ve mükemmel doğrulama hızına sahip biyomerik parmak izi okuyucudur. Güçlü performansı, yüksek görüntü kalitesi ve optik parmak izi sensörü, MA 300’ün başlıca özellikleri arasındadır.

Devamını Oku...

I Face 800 Yüz Tanıma Sistemleri
Son teknoloji yazılım platformu ve algoritması ile I Face 800 Yüz Tanıma ve Parmak İzi Okuyucu, 200 adet yüz, 2000 parmak izi şablonunu saklayarak, hızlı ve güvenilir doğrulama yapabilmektedir. I Face 800 Yüz Tanıma ve Parmak İzi Okuyucu, opsiyonel RFID kart seçeneği sayesinde PDKS ve Geçiş Kontrol alanlarda farklı uygulamaların gerçekleştirilmesine olanak tanır.

Devamını Oku...

I Face 202 Yüz Tanıma ve Parmak izi Sistemleri
I Face 202 çoklu biyometrik doğrulayıcı, son teknoloji yazılım platformu, algoritması ve yüksek kapasitesi ile PDKS ve Geçiş Kontrol sistemlerine adapte edilmiştir. I Face 202 Yüz Tanıma ve Parmak İzi Okuyucu, 630MHz yüksek hızı, çoklu biyometrik işlemcisi ve yüksek çözünürlüklü kızılötesi kamerası ile karanlık ortamlarda dahi kimlik doğrulamasına olanak tanır.

Devamını Oku...

I Clock 680 Parmak izi Okuma Sistemleri
I Clock 680, PDKS ve Geçiş Kontrol Sistemleri için tasarlanmış, özel algoritması ile güvenilir, kesin ve mükemmel doğrulama hızına sahip parmak izi okuyucudur. Güçlü performansı, yüksek görüntü kalitesi ve optik parmak izi sensörü, I Clock 680 Parmak izi Okuyucunun başlıca özellikleri arasındadır.

Devamını Oku...

A11 C Parmak izi Okuyucu
A11-C, PDKS ve Geçiş Kontrol Sistemleri için tasarlanmış, özel algoritması ile güvenilir, kesin ve mükemmel doğrulama hızına sahip parmak izi okuyucudur. Güçlü performansı, yüksek görüntü kalitesi ve optik parmak izi sensörü, A11-C Parmak izi Okuyucunun başlıca özellikleri arasındadır.

Devamını Oku...