CEZERİ Wi Fi GPRS Access Kart Okuyucu
Cezeri Wİ-Fİ GPRS Access Kart Okuyucu, kablosuz erişim istenen her türlü ortamda kullanılabilmektedir. Mifare, Proximity ve HID model seçeneklerine sahip Cezeri Wİ-Fİ GPRS Access Kart Okuyucu ile kapı grupları oluşturabilir ve yetkilendirme yapılabilmektedir. Online, Offline ve Online-Offline modda karta veri yazarak anti-pass back yapabilen Cezeri Wİ-Fİ GPRS Access Kart Okuyucu rfBio Geçiş Kontrol yazılımımız ile kullanılabileceği gibi çeşitli 3.parti yazılımlarla da (insan aynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamını Oku...


CEZERi Time Attendance Kart Okuyucu
Personel Devam Kontrol Sistemlerinin donamım ayağı oluşturan Cezeri Time Attendance Kart Okuyucu, Mifare, Proximity ve HID model seçeneklerine sahiptir. Cezeri Time Attendace Kart Okuyucu, Personel-CI ve PDKS Soft yazılımlarımız ile kullanılabileceği gibi çeşitli 3.parti yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlayabilmektedir.

Devamını Oku...

CEZERi SMART Cafe Kart Okuyucu
İşletmeleri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen Cezeri Smart Cafe Kart Okuyucu ile hak tanımlarına göre bir noktadan, farklı saat aralıklarında, bir veya birkaç grubun, farklı tarifeler üzerinden, bir veya birkaç grubun farklı tarifeler üzerinden, bir ya da birden fazla geçişi sağlanabilmektedir.

Devamını Oku...

CEZERi SMART Cafe POS Kart Okuyucu
İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen Cezeri Smart Cafe POS Kart Okuyucu ile hak tanımlarına göre bir noktadan, farklı saat aralıklarında, bir veya birkaç grubun, farklı tarifeler üzerinden, bir ya da birden fazla geçişi sağlanabilmektedir. Cezeri Smart Cafe POS Kart Okuyucu, banka POS cihazı ile entegre çalışabilmetedir.

Devamını Oku...

CEZERi SMART Access Kart Okuyucu
Cezeri Smart Access Kart Okuyucu ile kapı grupları oluşturulabilir ve yetkilendirme verilebilmektedir. Hak tanımlarına göre bir noktadan, farklı saat aralıklarında, bir veya birkaç grubun, bir ya da birden fazla geçişi sağlanabilmektedir. Online, Offline ve Online-Offline modda karta veri yazarak anti-pass back yapabilen Cezeri Smart Access Kart Okuyucu, rfBio Geçiş Kontrol yazılımımız ile kullanılabileceği çeşitli 3.parti yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamını Oku...

CEZERi PRO Access Kart Okuyucu
Mifare, Proximity ve HID model seçeneklerine sahip Cezeri Pro Access Kart Okuyucu ile kapı grupları oluşturabilir ve yetkilendirme yapılabilmektedir. Cezeri Pro Access Kart Okuyucu, Online, Offline ve Online-Offline modda çalışabilir. Ayrıca Cezeri Pro Access Kart Okuyucu, Online modda çalışırken anti-pass back yapma özelliğine sahiptir. Cezeri Pro Access Kart Okuyucu, rfBio Geçiş Kontrol yazılımımız ile kullanılabileceği gibi çeşitli 3. parti yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamını Oku...