ARF, kart okuyucu ve RFID okuyucuların bağlanabildiği bir kontrol panelidir.Yüksek kalite, hızı ve düşük maliyeti ile geleceğin teknolojisini arayanların beklentilerini tamamıyle karşılayacak olan Hezârfen, online ve offline çalışma özelliğine de sahiptir. ARF, üzerindeki çeşitli uygulamalar sayesinde dataları saklayabilmekte ve bunları yorumlayabilmektedir.

ARF Geçiş Kontrol Paneli, tek okuyucu ile 32 adet dolap kilidini yönetebilecek teknolojiye sahip olup 4 adet okuyucu bağlantısına olanak tanımaktadır. Ayrıca özgün uygulamalar için yazılım geliştirme kiti verilmekte, uygulama esneliği sayesinde birçok farklı projede kullanım olanağı sağlamaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER
  Besleme :12-13.5 V DC resetlenebilir sigorta
  Haberleşme :Rs-485 (2Telli), Rs-232 (RX,TX), 10/100 Mbps,Ağdaki cihazları tarama, Sabit IP, Subnet Mask ve GateWay belirleyebilme, TCP/IP Server,Client haberleşmesi, Telnet Server, Client, Raw haberleşmesi, Link ve transfer durumlarını gösteren ledler, 10/100 Mbps, 2KB FIFO buffer, DHCP ile otomatik IP alabilme, uPnP ile Windows ağ aygıtlarından izleyebilme, Http Client özelliği, internet adresindeki Web Servis ile veri alış-verişi, UDP BroadCast, MultiCast haberleşmesi
  CPU :80MHz 32 Bit Arm-M3 İşlemci
  RTC (Gerçek Zamanlı Saat) :   
  Buzzer (Sesli Uyarı) :   
  Kullanıcı Hafızası :262.140, 4Mbyte
  Log Hafızası :299.592, 4Mbyte
  Hareket Hafızası :344.525, 4Mbyte
  Yazılım Geliştirme Araçları (SDK) :C#, .Net
  Röle Çıkışı :2 adet NC, NO 240VA 48W
  Status Girişi :2 adet (Supervised, Kenar Tetikleme)
  Battery Monitoring Girişi :Analog
  AC Fail Girişi :Optik izole
  Tamper Girişi :Optik izole
  Yangın Girişi :Supervised
  Kapı :2 adet
  Okuyucu :2 adet
  Çalışma Sıcaklığı :0°C – +70 °C
ÜRÜN DÖKÜMANLARI