TT FSM Smart Single Akıllı Kart Okuyucu
TT FSM Smart Single Kart Okuyucu gruplandırılarak, TT FSM Read/Write Kart Okuyucu ile akıllı kart içine yazılan veri sayesinde kapı gruplarından kontrollü geçiş sağlanabilmektedir. Kişi kartını kaybettiği durumunda, kaybedilen kartın ID numarası TT FSM Read/Write Kart Okuyucu ile kartın içerisine yazılarak master kart oluşturulabilir. Bu sayede kayıp kartlar da sistemden silinebilmektedir.

Devamını Oku...


TT FSM SMART Access Mifare Kart Okuyucu
İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen TT FSM Smart Access Kart Okuyucu ile kapı grupları oluşturabilir ve yetkilendirme verilebilmektedir. Hak tanımlarına göre bir noktadan,farklı saat aralıklarında, bir veya birkaç grubun, bir ya da birden fazla geçişi sağlanabilmektedir. Online, Offline ve Online-Offline modda karta veri yazarak anti-pass back yapabilen TT FSM Smart Access Kart Okuyucu, rfBio Geçiş Kontrol yazılımımız ile kullanılabileceği gibi çeşitli 3.parti yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamını Oku...

TT FSM Single Kart Okuyucu
Mifare ve Proximity model seçeneklerine sahip TT FSM Single Kart Okuyucu ile master kart oluşturabilir, kart tanımlanabilir ve tanımlı kartlar silinebilmektedir.

Devamını Oku...

TT FSM RS 232 Mifare Kart Okuyucu
RS-232 haberleşmesine sahip, hafızası olmayan TT FSM RS-232 Kart Okuyucu, kendi başıma çalışabildiği gibi farklı cihazlarla da entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamını Oku...

TT FSM Read Write Mifare Kart Okuyucu
Sahip olduğu teknoloji ve aerodemik yapısı ile TT FSM, mükemmel hızla güvenilir sonuçlar veren akllı kart okuyucudur. Ergonomik yapısı, şık dizaynı ve yüksek kalitesi ile geleceğin teknolojisini arayanların bekletilerini tamamıyle karşılayan TT FSM Kart Okuyucu, online ve offline modda çalışabilmektedir. TT FSM Kart Okuyucuyu rakiplerinden ayıran en önemli özellik; offline modda yetki ve hak tanımlarına göre anti-pass back yapabilmesidir. Ayrıca TT FSM Kart Okuyucunun özgün uygulamalar için yazılım geliştirme kiti verilmektedir.

Devamını Oku...

TT FSM PRO Access Kart Okuyucu
Mifare ve Proximity model seçeneklerine sahip TT FSM Pro Access Kart Okuyucu ile kapı grupları oluşturulabilir ve yetkilendirme yapılabilmektedir. TT FSM Pro Access Kart Okuyucu, Online, Offline ve Online-Offline modda çalışabilir. Kontrollü geçişin sağlanması istenen noktalarda konumlandırılabilen TT FSM Pro Aceess Kart Okuyucu, Online modda çalışırken anti-pass back yapma özelliğine sahiptir. rfBio Geçiş Kontrol yazılımımız ile kullanılabileceği gibi çeşitli 3.parti yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamını Oku...

TT FSM ACCESS Kart Okuyucu
Mifare ve Proximity öodel seçeneklerine sahip TT FSM Access Kart Okuyucu ile yalnızca tanımlı geçişine izin verilebilir. Kontrollü geçişin sağlanması istenen noktalarda konumlandırılabilen TT FSM Access, rfBio Raporlama yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamını Oku...